Карло Анчелотті: Ми повинні додати у наступних іграх з “Осасуною” та “Ман Сіті”

Головний тренер мадридського “Реала” Карло Анчелотті прокоментував поразку від “Реала Сосьєдад” у матчі 33-го туру Ла Ліги (0:2).

Він зазначив, що перший тайм був добрим, але після пропущеного голу все ускладнилося. Він також висловив свою незгоду з видаленням гравця з команди та заявив, що ще не обговорював із Карвахалом, що сталося. Анчелотті підкреслив, що для “Реала” настає важливий період, коли команда повинна уникати помилок, яких припускалася останнім часом, і додати у двох наступних іграх. Він підтвердив, що гравці думають про майбутні матчі проти “Осасуни” та “Сіті”. Анчелотті також зазначив, що хоча програш завжди неприємний, команда повинна дивитися вперед і зосередитися на найближчих цілях, таких як фінал Кубка Іспанії та півфінальна гра Ліги чемпіонів з “Манчестер Сіті”.