Головний тренер “Ман Юнайтед”: Справа не у суддях, ми самі не реалізували свої моменти

Ерік тен Хаг, головний тренер “Манчестер Юнайтед”, підбив підсумки гри з “Брайтоном” в АПЛ, в якій його команда зазнала поразки з рахунком 0:1 після пропущеного пенальті на 99-й хвилині.

Тен Хаг зазначив, що команда мала бути більш рішучою в моментах, які створила в першому таймі, і не допускати помилок, які коштували їм поразки. Він також відзначив невдалий момент із суддями, які не призначили штрафний удар перед подачею кутового, але наголосив, що це не головна причина поразки. Натомість, команда мала використовувати явні моменти, які у них були, і забивати голи, а також бути холоднокровнішою на полі. Тен Хаг зробив висновок, що команда має здобути уроки з цієї гри і рухатися далі.