Юрген Клопп: Місяць тому ми і мріяти не могли про таке становище у таблиці

Юрген Клопп висловив свої емоції після перемоги над “Лестером” з рахунком 3:0 у 36-му турі АПЛ.

Він зазначив, що команді знадобився деякий час, близько 15 хвилин, щоб налагодити свою гру, але після цього вони показали чудовий виступ і забили чудові голи. Клопп також зазначив, що гра між 55-ою та 75-ою хвилинами була трохи більш відкритою, ніж він очікував.

Він наголосив на важливості підготовки до наступного матчу з “Астон Віллою”, зазначивши хорошу роботу тренера Унаї Емері.

Клопп сказав, що він вважає, що команда вже забезпечила собі місце в єврокубках, але визнав, що це було не очевидно шість тижнів тому. Він зазначив, що він не вірив у те, що вони можуть боротися за Лігу чемпіонів, оскільки команда не була стабільною.

Перемога над “Лестером” стала сьомою поспіль для “Ліверпуля” в АПЛ. На даний момент, за два тури до закінчення чемпіонату, “Ліверпуль” посідає 5-е місце у турнірній таблиці АПЛ.