Родрі дав інтерв’ю напередодні фінального матчу Ліги Чемпіонів

Родрі висловив свої думки про шанси на досягнення требла “Манчестер Сіті” перед фіналом Ліги чемпіонів із “Інтером”.

Embed from Getty Images

Англійський та італійський клуб зійдуться у боротьбі за трофей у Стамбулі 10 червня.

Ви націлені на требл?

– Було б чудово історичне досягнення. В Англії лише “Манчестер Юнайтед”, наш міський суперник, досягав цього. Требл – це щось вражаюче, не лише перемога у Лізі чемпіонів.

Ми маємо рухатися поступово. Нам залишилося здобути останній трофей, за який ми так довго боролися. Ми підходимо до цього матчу у найкращій формі.

Цього року ми внесли зміни до нашої гри. До команди прийшли ключові гравці, і нам потрібен час на адаптацію. Ми стали міцними і в атаці, і в обороні.

Чи не заважає вам статус лідерів?

– Ми ніколи не вигравали Лігу чемпіонів і вдруге дійшли до фіналу. У фіналі перемагає той, хто найкраще виконує свою роботу.

Чого ви навчилися після минулого фіналу ЛЧ?

– Ми почерпнули багато уроків. Ми зробили уроки з програного півфіналу роком раніше. Сподіваюся, ці поразки допомогли нам.

У нас тепер більш згуртована та зріла група гравців щодо поведінки на полі. Я завжди говорю, що щоб виграти фінал, потрібно спочатку пройти півфінал, а потім фінал. І ми це робимо вже давно.

Як вам Холанд?

– Спочатку слід зазначити, що йому лише 22 роки, і це часто забувається. Його турботи – турботи 22-річного хлопця. Це абсолютно нормально. Він завжди у добрій формі, це його природна особливість, як ментальна, так і фізична. Це допомагає йому зберігати спокій на полі.

Він – переможець і дуже агресивний на полі. Нагадує мені трохи Роналду та Мессі. У нього той самий голод: “Я хочу забити ще один гол, і ще один, і ще…” Але головне – не голи, а те, що він заражає інших цим настроєм. Прекрасно мати таких гравців у команді, – сказав півзахисник “Манчестер Сіті”.

Follow us on Google News

Новини партнерів

Комментарии: