“ЛНЗ” вперше в своїй історії виходить в УПЛ, обігравши в стиках “Інгулець”

У другому вирішальному матчі за місце в УПЛ “ЛНЗ” обіграв “Інгулець” вдома з рахунком 2:1 після виїздної нічиї 1:1. Команда з Черкас вперше в історії вийшла до української Прем’єр-Ліги.

“ЛНЗ” 2:1 “Інгулець”

Голи: Савін 17′, Коробенко (аг) 30′, Сітало 51′.

Попередження: Тищенко 24′, Козиренко 41′, Козак 55′, Савін 60, Бойко 68′, Шестаков 70′, Кравчук 89′, Самойленко 90+5′.

Вилучення: Тищенко 90+1′.

Матч був доволі запеклим. На початку гри більш активнішим був “ЛНЗ”, забивши ще до 20-ї хвилини матчу, Антон Савін спокійно пробив повз голкіпера. Другий гол у виконанні черкащан не заставив довго на себе чекати. Після подачі кутового, Андрій Коробенко зрізав м’яч у власні ворота.

По перерві активізувався “Інгулець”, вийшовший на заміну Сітало зменшив відставання у матчі на добиванні після кутового. Команді з Петрового залишалося забити один гол, щоб залишитись в еліті, адже у перехідних поєдинках працює правило виїздного голу, але не судилось. У меншості “ЛНЗ” втримав результат і вишов до УПЛ.