Роналду набрав уже 7 очок за системою гол+пас у поточному сезоні за “Аль Наср” (відео)

У новому сезоні, у восьми матчах за “Аль-Наср”, Роналду записав на свій рахунок 6 голів та 1 результативну передачу за системою “гол+пас”.

“Аль-Наср” успішно пройшов у груповий етап азіатської Ліги чемпіонів, здобувши перемогу над “Шабаб Аль-Ахлі” у кваліфікаційному матчі з рахунком 4:2. У цій грі команда зуміла зробити камбек після рахунка 1:2 до 88-ї хвилини.

Капітаном Кріштіану Роналду відзначили результативний пас, який він зробив при останньому голі на 90+5-й хвилині, передавши м’яч Марцело Брозовичу. Це перша результативна передача португальця цього сезону.

До цього Роналду забив ще 6 голів у 8 офіційних іграх. Ставши найкращим бомбардиром арабської Ліги чемпіонів, де “Аль-Наср” завоював трофей.