Екс-тренер “МЮ” заявив, що підписання Роналду було помилкою

За словами Сульшера, він визнав, що рішення про підписання Кріштіану Роналду було хибним, і він згадав свій період у клубі.

• У вересні 2021 року, коли ми займали перше місце в лізі, ми залучили Кріштіану Роналду, Рафаеля Варана та Джейдона Санчо.
  • А що сталося?
  • Наші спроби посилити команду цими трансферами не дали очікуваних результатів. Ми сподівалися зробити наступний крок до боротьби за титул, але, на жаль, цього не сталося.
  • Деякі вболівальники та ЗМІ вважають, що Роналду зруйнував вашу команду і його придбання було спричинене марнославством. Як ви ставитеся до цього?
  • Це було рішення, від якого було важко відмовитись, і на момент його підписання воно здавалося правильним. Вболівальники були в захваті після його першої гри з “Ньюкаслом”, де він зробив дубль, і “Олд Траффорд” був у захваті. Він залишався одним із найкращих бомбардирів у світі і виглядав чудово.
  • Після цього у вас був непростий графік матчів, включаючи “Манчестер Сіті”, “Ліверпуль”, “Тоттенхем”, “Лестер”, “Челсі”, “Арсенал” та матчі Ліги чемпіонів. Що пішло негаразд?
  • Коли у вас є команда, важливо, щоб усі рухалися в одному напрямку. Але в той період щось пішло не так, і я помітив, як деякі гравці виявляли зарозумілість.
  • Ми здобули переконливу перемогу над “Тоттенхемом” (3:0) на виїзді, але після цього у нас були дві поразки… – сказав колишній головний тренер “Манчестер Юнайтед”.