Додо порвав хрестоподібні зв’язки коліна

“Фіорентина” підтвердила, що правий захисник Додо вибуде як мінімум на шість місяців після серйозної травми коліна.

24-річний бразильський крайній захисник був змушений покинути поле на шостій хвилині перемоги “Віоли” над ” Удінезе” в неділю (2:0), його замінив підліток Майкл Кайоде після.

Додо перейшов у “Фіорентину” минулого року з донецького “Шахтаря” за угоду на суму близько 14 мільйонів євро. У своєму дебютному сезоні він провів понад 3600 хвилин у 50 матчах, забив один гол і зробив чотири результативні передачі.

Як було оголошено сьогодні, у Додо стався розрив передньої хрестоподібної зв’язки, що змусило його піти на операцію. Він буде поза грою щонайменше на шість місяців, поки працюватиме над відновленням.

“Фіорентина” шукатиме заміну в січневе трансферне вікно, а тим часом зробить деякі адаптації, використовуючи Кріштіану Бірагі або Лукаса Мартінеса Кварту на правій стороні захисної лінії.