Яремчук отримав низькі оцінки за матч із “Бетісом”

Форвард “Валенсії” Роман Яремчук, орендований у “Брюгге”, провів перший тайм матчу 8 туру Ла Ліги проти “Бетіса”.

У перерві за рахунку 0:1 27-річного українця замінив Уго Дуро. Це був його перший стартовий матч за іспанський клуб і другий матч загалом. Він поки не зміг відзначитись результативними діями, не вдавшись пробити по воротах за відведений час. Він зробив 20 дотиків м’яча і віддав 13 точних передач із 15 (87%), включаючи одну ключову передачу. Яремчук програв дві верхові дуелі, зробив одне порушення правил, отримав один фол, одного разу опинився в офсайді та одного разу виніс м’яч. Його показник очікуваних асистів (xA) становив 0,03. Sofascore оцінив його гру на 6,6, а WhoScored на 6,0.