Даріо Срна: У “Шахтаря” настав переломний момент

Срна вважає, що зараз у “Шахтаря” настав важливий момент і він нагадав про те, як Паулу Фонсека зіткнувся з труднощами на початку свого шляху в клубі.

Директор з футболу “Шахтаря” Даріо Срна зробив висновки після матчу другого туру Ліги чемпіонів проти “Антверпена”, який завершився з рахунком 3:2.

Він сказав: “Я впевнений, що це важливий момент, який може вплинути на майбутнє. Давайте згадаємо, як Паулу Фонсека зазнав поразки від “Янг Бойз” і залишив Лігу чемпіонів. Потім ми зіграли з “Карпатами” і в першому таймі програвали 0: 2, але в другому таймі зуміли виграти 3: 2. Після цього Фонсека став одним з найкращих тренерів в історії клубу, за три роки виграв семеро трофеїв і став одним з топових фахівців у Європі, тому ми йдемо крок за кроком. що ми зробимо урок із цієї ситуації, і разом станемо ще сильнішими, досягнувши кращих результатів у майбутньому.”