Стефано Піолі відреагував на черговий провал «Мілана»

Рульовий «Мілана» Стефано Піолі підбив підсумки фіаско своєї команди в Парижі. “Россонері” були розбиті ПСЖ з рахунком 0:3.

«Це важкий результат, нам слід було провести матч краще. Ми провели відмінний перший тайм із правильним настроєм. У другому таймі ми припустилися занадто багато помилок. Ми погано зіграли в епізоді із другим голом. Я не думаю, що контроль м’яча був проблемою. Вони сильно пресингували нас, караючи у певні моменти матчу. Чи стурбований я? Так, як завжди після двох поразок поспіль. Є речі, в яких потрібно розібратися краще. Груповий етап ще не закінчився, ми все ще можемо досягти успіху. Тепер ми маємо думати про «Наполі», – цитує Стефано Піолі ресурс Football Italia.

“Мілан” з великою ганьбою виступає в Лізі чемпіонів. У трьох матчах «росонері» не змогли забити жодного гола.