Холанд продовжує бити рекорди в англійській Прем’єр-лізі

23-річний норвезький нападник «Манчестер Сіті» Ерлінг Холанд став найкращим в історії АПЛ за кількістю хвилин, необхідних у середньому на здійснення однієї результативної дії (серед гравців, які провели щонайменше 40 ігор). Показник Холанду – 64 хвилини.

У топ-3 також входять екс-форвард «Арсеналу» Тьєррі Анрі та екс-нападник «Манчестер Сіті» Серхіо Агуеро (по 86 хвилин). Молхаммеду Салаху, який займає четвертий рядок цього рейтингу, потрібно на гол або результативний пас 93 хвилини. Топ-5 замикає екс-нападник «МЮ» та «Арсеналу» Робін ван Персі (102 хвилини).

Напередодні Холанд допоміг “Ман Сіті” розгромити “Манчестер Юнайтед” у дербі. “Городяни” перемогли з рахунком 3:0. Холанд забив два голи та додав собі в актив результативний пас.