Матч “Вест Бромвіч” – “Вулверхемптон” було перервано через масову фанатську сутичку

Поєдинок Кубка Англії “Вест Бромвіч” – “Вулвергемптон” був перерваний через фанатську сутичку, яка сталася після того, як нападник вовків Матеус Кунья зробив рахунок 0:2 на 78-ій хвилині.

Фанати “дроздів” напали на вболівальників гостей, а дехто навіть опинився на полі. Заворушення не обійшлися без розбитих голів і закривавлених облич.

Після першого ж гола “Вулвз” фанати господарів закидали гостей фаєрами, а також жбурляли в півзахисника вовків Томмі Дойла різні предмети, коли той подавав кутовий.

Арбітр забрав команди з поля, перервавши матч, який у підсумку дограли майже за 40 хвилин (рахунок залишився 0:2).

Для “Вест Бромвіча” це була перша домашня поразка в дербі Чорної країни з 1996 року.