Стали відомі оцінки Коваленко та Малиновського у очному протистоянні

Відбувся поєдинок між Коваленком та Малиновським, і оцінки українців за гру були оприлюднені після матчу, який завершився нічиєю 0:0.

Зустріч пройшла в рамках 23-го туру Серії А між “Емполі” та “Дженоа”. Цей поєдинок не лише представляв боротьбу між аутсайдером та середняком, а й був зустріччю українських гравців з обох боків поля.

Віктор Коваленко, який виходив на поле за “Емполі” вперше у 2024 році після відновлення від травми, з’явився на полі на 71-й хвилині. Протягом гри він зробив 11 дотиків м’яча, віддав 9 пасів (6 з них точних), здійснив 1 винос м’яча та тричі втратив володіння. Статистичні портали WhoScored та Sofascore оцінили його гру відповідно у 6,1 та 6,6 балів.

Руслан Малиновський розпочав матч у стартовому складі, але був замінений після перерви. Його статистика включала 22 торкання м’яча, 13 точних передач з 19 спроб, 1 вигране єдиноборство з двох, один скоєний фол та 8 втрат. Оцінки Руслана також склали 6,1 (WhoScored) та 6,6 (Sofascore).