Для “гірників” єврокубки цього сезону закінчено. “Марсель” 3:1 “Шахтар”

“Марсель” здобув перемогу над “Шахтарем” з рахунком 3:1 у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи у Франції. У відеоогляді матчу ви знайдете всі голи та основні моменти (огляд оновлюється).

Після першого нічийного матчу 2:2 обидві команди забили голи в першому таймі другого поєдинку. У другому таймі гра заспокоїлася, але вихід марсельців знову спричинив гол. Обамеянг та Сарр впоралися із захистом “Шахтаря”. Через 7 хвилин французи збільшили перевагу після навісу зі штрафного, який не вдалося розподілити між Різником та Степаненком, а Кондогбія точно відправив м’яч у сітку.

Сумарний рахунок двох матчів – 5:3 на користь “Марселя”. Таким чином “Марсель” проходить далі, а “Шахтар” завершує свою участь у єврокубках.