“Шахтар” спокійно обіграв “Чорноморець” і став першим фіналістом Кубка України

“Шахтар” став першим фіналістом Кубка України після вражаючої перемоги над “Чорноморцем” з рахунком 4:1 у півфінальному протистоянні, що відбулося на стадіоні у Львові.

Матч виявився насиченим подіями та яскравими моментами. Героєм зустрічі став півзахисник “Шахтаря” Георгій Судаков, який оформив дубль у другому таймі, встановивши остаточний результат гри.

Перший гол у ворота “Чорноморця” був забитий Данилом Сіканом, після чого гості змогли відновити рівновагу за рахунку завдяки голу Андрія Штогріна. Проте, “Шахтар” продовжував наступати, і перед перервою Артем Бондаренко реалізував пенальті, зробивши рахунок 2:1 на користь “гірників”.

У другому таймі Судаков не залишив шансів супернику, закріпивши перемогу для “Шахтаря” та вивівши їх у фінал турніру.

“Шахтар” 4:1 “Чорноморець”

Голи: Сікан 12′, Бондаренко (пен) 44′, Судаков 52′, 79′, — Штогрін 18′.