«Динамо» U-19 здобуло чемпіонство України

У п’ятницю, 24 травня, київське «Динамо» U-19 зустрілося з львівським «Рухом» в рамках 30-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд. Киянам була потрібна перемога для гарантії чемпіонства, і вони впевнено здобули її з рахунком 4:1.

Вже на 9-й хвилині Віталій Лобко відкрив рахунок, але львів’яни швидко зрівняли його завдяки голу Максима Коваля. Пізніше, на 40-й хвилині, Лобко знову вивів «Динамо» вперед.

У другому таймі динамівці закріпили свою перевагу. На 58-й хвилині Кирило Осипенко забив третій гол, а на 75-й хвилині він оформив дубль, встановивши остаточний рахунок 4:1.

Команда Ігоря Костюка впевнено контролювала гру та не дозволила суперникам створювати небезпечні моменти.

Ця перемога принесла «Динамо» U19 заслужене чемпіонство у юнацькій першості України.

“Рух U-19” 1:4 “Динамо U-19”

Голи: Коваль 11′, — Лобко 9′, 40, Осипенко 58′, 75′.