Головний тренер “Манчестер Сіті” Хосеп Гвардіола поміркував про протистояння з “Арсеналом”, яке відбулося напередодні. «Городяни» поховали у Лондоні за повною програмою: 1:5!
Embed from Getty Images«Це був добрий матч, але до 65-ї хвилини. Ми забули, як грати у футбол в останні 25 хвилин.
Ми провалили початок, але потім зібралися з силами та переламали перебіг зустрічі. Все йшло непогано, десь до 65 хвилини, до цього часу у мене було мало питань до команди. Очевидно, що ми маємо проблеми з концентрацією і це не може не турбувати.
Нам потрібно впоратися із подібними речами. Не можна втрачати концентрацію. Ми могли забити більше голів, але цього не сталося. Як би там не було, ми повинні зберігати стабільність на дистанції всього матчу», – зауважив керманич «Манчестер Сіті».