Георгій Бущан залишив «Аль-Шабаб»

Саудівський «Аль-Шабаб» офіційно оголосив про відхід українського воротаря Георгія Бущана.

Embed from Getty Images

Клуб повідомив про припинення співпраці з голкіпером, однак подробиці розставання сторін наразі не розкриваються.

Нагадаємо, другу частину минулого сезону Бущан провів в українському «Поліссі» на правах оренди. Воротар отримував ігрову практику в житомирському клубі та допоміг команді у виступах на внутрішній арені.

Новини партнерів

Комментарии: