Париж знову без вухатого! “Баварія” пройшла “ПСЖ” у 1/8 ЛЧ

Сьогодні, 8-го березня, “Баварія” обіргала “ПСЖ” у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 2:0.

Перший тайм був доволі атакуючим з двох сторін. Найбільше атакували парижани, моментів було вдосталь. Найголовнішим моментом був “привіз” від надійного Яна Зоммера, але Матейс де Лігт вибив м’яч із пустих воріт.

Сухий за рахунком, але не сухий по моментах перший тайм, закінчився з нулями.

У другому таймі “Баварія” більш володіла ініціативою. Мюнхенцям вдалось забити, але гол скасували через те, що Томас Мюллер знаходився в офсайді. Та німців це не зупинило, вже через кілька хвилин після помилики Марко Вератті біля своєї штрафної, Ерік Чупо-Мотінг відкрив рахунок у матчі з предачі Леона Горецки.

І вже на останніх хвилинах Серж Гнабрі мчав до чужих воріт і в падінню йому вдалось забити та не залишити шансів для “ПСЖ”.

“Баварія” 2:0 “ПСЖ”

Голи: Чупо-Мотінг 61′, Гнабрі 89′.

Попередження: Хакімі 90+5′.

Парижани знову залишаються без вухатого, місце Кристофа Галтьє починає бути не таким вже й непохитним. Тоді як “Баварія” стабільно виходить в четвертьфінал.