Олександр Зінченко: «Ніхто не може зрозуміти, через що ми, українці, проходимо»

Гравець збірної України висловився щодо початку вже третього року повмасштабної війни із рф.

Embed from Getty Images

«Ніхто не може зрозуміти, через що ми, українці, проходимо. Особливо ті, хто живе в країні, намагаючись пристосувати своє життя до бомб над головою.

У мене двоє дітей, і я не можу уявити, як я та моя сім’я жили б таким життям, коли вночі лунає сирена, і ти мусиш йти ховатися в бомбосховище. Важко пояснити людям, що така зараз ситуація в Україні.

Але всі ми, футболісти, що грають за кордоном, спілкуємося з людьми на батьківщині й намагаємося допомогти, чим можемо, як можемо, намагаємося донести до людей по всьому світу інформацію про ситуацію, що склалася.

Я розумію, що є певна втома від війни, але ми повинні продовжувати. Ніколи не знаєш, що станеться найближчими роками. Ми повинні триматися разом.

Ми як гравці розуміємо, що на нас лежить додаткова відповідальність. Що ми можемо дати нашим людям додаткові емоції, змусити їх посміхнутися, зробити їх щасливими хоча б на кілька хвилин.

Це наш обов’язок – дарувати їм радість. Саме це ми й намагаємося робити щоразу, коли граємо з українським гербом на грудях», — сказав Зінченко.

Новини партнерів

Комментарии: