Олександр Зінченко – один із найкращих у складі “Арсеналу” у матчі з “Евертоном”

У матчі між “Арсеналом” та “Евертоном”, який проходив на домашньому стадіоні Емірейтс, “Арсенал” здобув перемогу з рахунком 4:0.

Віталій Миколенко провів на полі всі 90 хвилин, тоді як Олександра Зінченка замінили на 82-й хвилині. Зінченко відзначився асистом та участю у четвертому голі своєї команди, віддавши гольову передачу, і отримавши досить високі оцінки 8.0 від SofaScore та 8.3 від WhoScored, посівши друге місце у списку найкращих гравців матчу. Він здійснив 2 відбори, 1 перехоплення та 1 винос м’яча, а також мав три ключові передачі та дві успішні спроби дриблінгу. Його точність передач склала 87% (82/94), за 13 втрат. Оцінка гри Віталія Миколенка склала 6.3 та 6.1. Він здійснив 3 відбори, 3 виноси, 1 фол та 12 втрат, виграв 6 з 8 єдиноборств і мав одну успішну спробу обіграшу.