Головний тренер “Арсеналу” заявив, що математично клуб все ще може виграти АПЛ

Мікель Артета, головний тренер “Арсеналу”, прокоментував поразку своєї команди від “Брайтона” з рахунком 0:3.

У ході коментаря він зазначив, що команда обговорювала складність матчу із “Брайтоном” і перший тайм був конкурентним. Однак другий тайм не вдався, “Арсенал” пропустив кілька голів, і гра закінчилася поразкою.

Артета визнав, що сьогоднішній матч був дуже складним і він пишається тим, як команда грала в попередньому матчі. Він також зазначив, що математично “Арсенал” досі може стати чемпіоном, але зараз це не входить до їхніх планів. Він зосереджений на тому, як команда може покращитись і виграти наступний матч проти “Ноттінгем Форест”. Артета не знає, чи “Манчестер Сіті” програє свій матч, і не хоче думати про це, поки його команда не впорається з поточними проблемами.