Лондонський «Арсенал» зазнав серйозної кадрової втрати

Півзахисник “Арсеналу” Деклан Райс отримав пошкодження. Про це розповів головний тренер “канонірів” Мікель Артета.

«Деклан відчув біль у спині у першому таймі матчу з «Тоттенхемом». Він казав, що відчуває дискомфорт і нам довелося замінити його у перерві. Іншою інформацією зараз поділитися не можу», – наводить слова Артети прес-служба «канонірів».

Нагадаємо, що дербі Північного Лондона завершилося світовим результатом – 2:2. Замість Райса на поле вийшов Жоржиньйо та відзначився «привозом», завдяки якому «Тоттенхем» зрівняв рахунок. Слід додати, що минулого літа Деклан Райс став найдорожчим новобранцем в історії «Арсеналу». “Каноніри” заплатили за його трансфер “Вест Хему” 100 мільйонів фунтів. Ще п’ять мільйонів у британській валюті «молотобійці» можуть отримати у вигляді різноманітних бонусів.