Игорь Худобяк с «Карпатами» еще на пять лет

Відучора Ігор Худоб`як – гравець «Карпат» як мінімум до кінця 2014 року. 28 вересня хавбек «зелено-білих» продовжив свій контракт з львівським клубом за схемою 3+2 роки.

«Термін дії поточного контракту Ігоря Худоб`яка завершувався в останній день 2010 року, однак за взаємною згодою гравця і клубу ми вирішили не відкладати цю справу, тож учора уклали нову угоду – повідомив у коментарі Інформаційному центру львівського клубу генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин. – Ігор Худоб`як – один з ключових гравців нашої команди, лідер, що користується авторитетом в одноклубників та любов`ю вболівальників. Саме тому клуб розцінює продовження контракту з футболістом переспективним кроком на шляху до виконання поставленого перед командою у сезоні завдання – вибороти право участі в єврокубках. Амбіції клубу та футболіста тут цілком співпадають.»

Ігор Худоб`як, своєю чергою, після підписання нового контракту подякував керівництву клубу, в якому він сформувався як висококласний гравець: «Моє футбольне серце цілком належить «Карпатам» і львівській торсиді. Щоразу, вдягаючи зелено-білу футболку, я відчуваю гордість за свій клуб і місто. Я щасливий, що наступні 5 років моєї футбольної кар`єри пов`язані саме з «Карпатами».

Источник: Официальный сайт ФК «Карпаты» (Львов)

Новости партнеров

Комментарии: