Второе поражение юношеской сборной Украины в Катаре

Другий матч програє юнацька збірна України на міжнародному турнірі в Катарі. Сьогодні команда Олексія Михайличенко зустрічалась з командою Кореї, яка у жовтні 2004 року стала чемпіоном Азії. Старший тренер українців майже повністю змінив стартовий склад. Порівняно з грою проти норвежців, яку ми також програли 0:1, на полі з перших хвилин зявилися лише Карамушка, Яценко та Аржанов. Максим Трусевич через травму не зміг прийняти участь у грі.

Команди вийшли на поле столичного стадіону „Арабі”, та вже знали результат гри суперників по групі норвежців та китайців. Так скандивани здобули перемогу з рахунком 2:1. Тож для подальшого продовження боротьби на турнірі нашій команді потрібна була лише перемога.

Рахунок у зустрічі на 25-й хвилині відкрив суперник, однак вже за дві хвилини Фещук асистував Невмиваці, якій головою відновлює статус кво. Минуло ще три хилини, і Деркач з лівого флангу виконує передачу у штрафний майданчик, де донеччанин Півненко виводить українців вперед.

Нажаль втримати перевагу наша команда не зуміла. На 58-й та 84-й хвилині нападаючий збірної Кореї, який у цьому матчі забив хет-трик приносить перемогу чемпіону Азії.

Тож, таким чином остання гра зі збірною Китаю з турнірної точки зору не вирішує нічого для обох команд. Вона відбудеться 19 січня.

Україна – Корея – 2:3

Голи: 0:1 (25), 1:1 Невмивака (27), 2:1 Півненко (30), 2:2 (58), 2:3 (84).

Попередження: 19.Селезньов (31), 14.Фещук (41), 16.Воробей (87).

Україна: 1.Шуст, 3.Карамушка, 5.Яценко, 6.Шевчук (4.Романчук,63), 7.Аржанов, 10.Іващенко (8.Алієв,66), 13.Півненко, 14.Фещук (16.Воробей,72), 15.Невмивака, 18.Деркач (17.Самборський,67), 19.Селезньов.

Запасні: 23.Ширяєв, 9.Ситник, 11.Гладкій, 2.Трусевич.