“Кривбасс” дважды уступает краснодарской “Кубани”

Вчора пройшов матч умовно “других” складів криворізького “Кривбасу” та краснодарської “Кубані”. Російський клуб переміг з рахунком 1:0, завдяки м’ячу, що був забитий на початку другого тайму ударом з середньої відстані.

“Кривбас”: Кодалаєв, Загорац, Задорожний, Кучеренко, Федоров, Морозов, Кірильчик, Дранов, Попович, Спєвак, Шевелюхин.

Після перерви на полі з’явились Нікітенко та Трепачкін.

Ввечері відбулася друга гра “Кривбасу” з краснодарською “Кубанню”. Матч завершився перемогою російських футболістів з рахунком 3:2. Вже на початку матчу вони відкрили рахунок. Але наприкінці першого тайму Кашевський (після розиграшу кутового) та Кабанов (в результаті флангової комбінації) вивели “Кривбас” вперед. Після перерви російський клуб випустив на поле свіжих гравців, що й дозволило “Кубані” переломити хід гри та забити 2 м’ячі, що принесли загальну перемогу росіян над “Кривбасом”.

“Кривбас”: Дімітрієвіч, Дмитрієв, Загорац, Трепачкін, Шевелюхін, Спєвак, Алегбе, Рамазанов, Кірильчик, Кабанов, Кашевський

Источник: ФК Кривбасс