В “бою” фанов и “Беркута” победили первые

З самого початку матч Карпати – Динамо Сімферопіль видався неспокійним. Вже на 5 хвилині матчу на секторі львівян було запалено дим. Через 2-3 хвилини ще одна димовуха полетіла на бігові доріжкі. Завдяки тому що Беркут ще перевіряв глядачів на вході на стадіон, ніяких сутичок не було (було заарештовано 2 осіб, яких згодом відпустили). В кінці 2-го тайму на поле полетіла ще одна думовуха, і після втручання Беркута почалась доволі серйозна бійка. Було заарештовано кількох фанів. Решта не захотіла залишати їх в руках правоохоронних органів і повним складом (приблизно 250 осіб) одночасно вирушила за затриманими. Як не дивно, разом з хуліганами пішло доволі багато вболівальників з різних секторів, які протягом матчу мали можливість спостерігати свавілля міліції. Представники правоохоронних органів спробували завадити виходу натовпу (на це час зібралось приблизно 500-600 вболівальників) з стадіону, закривши ворота, але це не допомогло. Натовп виривається за стадіо, і перше – що йому попадається під руку – міліцейську “Ниву” – починає трощити. Беркут (близько 40 працівників) пробує зупинити натовп, але в в них летять скляні пляшки, каміння, і все що попадається під руку. Було розбито ще один автомобіль – машину ДАІ. Беркут відступає, причому тікає як може !! Натовп прямує за ним, продовжуючи закидати їх різними предметами. Спецпідрозділ перегруповується. на цей раз вдягнувши шлеми та інші пристрої, та отримавши підмогу і знов пробує відтіснити натовп, але знов невдача – його знов гонять !!! На цей раз натовп збільшується до 1000 осіб за рахунок тих хто виходить з стадіону, проте загалом активну участь у сутичках приймає не більше 100 осіб. Загалом сутички тривали близько 20 хвилин.

Источник: hooligans.org.ua