Состоялась презентация программы на участие Украины совместно с Польшей в тендере ЕВРО-2012

Сьогодні у Міністерстві з питань молоді і спорту відбулася презентація української частини програми щодо участі у тендері на спільне з Польщею проведення Євро-2012. У ній взяли участь Міністр із питань молоді і спорту Юрій Павленко, перший віце-президент НОК України, виконавчий директор Дирекції з подання спільної заявки на Євро-2012 Іван Федоренко, перший віце-президент, виконавчий директор ФФУ Олександр Бандурко та керівники регіональних органів влади. Присутнім, серед яких була велика кількість журналістів, Іван Никифорович Федоренко представив програму, що включає цілий комплекс заходів, які необхідно виконати, аби до 21 липня ц.р. подати заявку, а згодом і потрапити до трійки претендентів на участь у тендері для проведення Євро-2012.

За словами організаторів, на сьогодні проведено величезну роботу щодо підготовки документації, необхідної для подання заявки. Як запевнив міністр Юрій Павленко, нині Україна має хороші шанси виграти цей тендер спільно з Польщею. Наші зусилля мають хороші перспективи, і їх необхідно підтримати на всіх рівнях, аби досягти цілі. Зазначений проект повністю підтримує президент України Віктор Ющенко, який днями має підписати уже погоджений на всіх рівнях Указ „Про невідкладні заходи з підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року”. Як вважає Президент України, організація Євро-2012 дає унікальний шанс Україні і Польщі продемонструвати єдність у прагненні до європейських цінностей.

Нагадаємо, що за ініціативи Федерації футболу України спільну заявку з Польською футбольною асоціацією подано у січні 2005 року. Цей проект також підтримав президент Польщі Алєксандр Кваснєвський.

Источник: ФФУ

Новости партнеров

Комментарии: