Сборная Украины (U-16) обыграла голландских ровесников

Учора, 13 квітня, наша юніорська збірна провела товариську зустріч зі збірною місцевих однолітків. Український тренерський штаб на цей матч обрав тактику зонного захисту. Команда гостей вдало контролювала гру, швидко переходячи від оборони до атаки, що й призвело до небезпечних моментів біля воріт нідерландського голкіпера. У середині першого тайму після удару Зозулі головою господарів врятувала від голу лише поперечина. Через кілька хвилин Пшеничний виходив сам на сам із кіпером, але той продемонстрував чудову реакцію, нейтралізувавши небезпеку. У другому таймі збірна України продовжувала активно атакувати, і на 72-й хвилині ці зусилля принесли успіх нашим юнакам. Дебютант “жовто-синіх” Юрій Коншин, який вийшов на заміну, після розіграшу кутового вразив ворота суперника і забезпечив перемогу своїй команді – 1:0.

Слід також зазначити, що за весь матч збірна Нідерландів не створила жодного гострого моменту біля воріт Артема Кичака.

За словами наставника української збірної Вадима Дьордя, він задоволений результатом матчу, діями підопічних на полі та їхнім функціональним станом. Приємно також, що місцеві вболівальники дружньо приймали нашу команду, а наприкінці зустрічі хлопців неодноразово вітали оплесками. По закінченні гри господарі висловили бажання приїхати до Києва, аби зіграти матч-відповідь.

Збірна України: КИЧАК Артем, РИБКОВСЬКИЙ Павло, КОВАЛЬОВ Максим, БУТЕНІН Артем, ДОВГІЙ Олексій (СВОРАК Ярослав, 62), ХОВБОША Дмитро, МІЩЕНКО Олег, ПІНЧУК Тарас, ЗОЗУЛЯ Роман, ВОЛКОВ Олександр (КОНШИН Юрій, 57), ПШЕНИЧНИЙ Денис (КРУПЕНІН Максим, 76).

Гол: КОНШИН Юрій, 72 (1:0).