“Закарпатье” может остаться без лицензии

Національна федерація продовжує працювати над підвищення якості проведення внутрішніх змагань та вдосконаленням інфраструктури вітчизняного футболу. Наступного понеділка, 23 травня, Атестаційна комісія ФФУ на своєму засіданні розгляне заявки клубів на видачу ліцензії, що дає право брати участь у змаганнях чемпіонату України та під егідою УЄФА. Нагадаємо, що з цією метою ФФУ створила організаційну структуру процесу атестації, директивні органи (Атестаційна комісія, Апеляційний комітет, котрий є останньою інстанцією у цьому питанні; Центр ліцензування ФФУ є адміністративним органом); введено в дію національні нормативи, що встановлюють критерії і повинні виконуватися клубами; створено робочу групу з Ліцензування в системі ФФУ.

Як повідомив прес-службі ФФУ перший віце-президент ФФУ, голова Атестаційної комісії Сергій Стороженко, аналіз документів свідчить про те, що ризику не отримати ліцензії піддаються представники вищої ліги „Борисфен” та „Закарпаття”, які не можуть підтвердити відповідність клубної інфраструктури мінімальним критеріям Положення про атестацію ФК. Окрім того такі „санкції” загрожують лідерам першої ліги та лідерам груп другої, які є претендентами на підвищення в класі.

До речі, за повідомленням російських ЗМІ, днями відповідна комісія РФС ухвалила рішення надати ліцензії 15-ти клубам, окрім владикавказької „Аланії” – цьому клубу відмовлено у ліцензії через невиконання відповідних вимог. Нагадаємо, що минулого року Атестаційна комісія ФФУ також відмовила кіровоградській „Зірці” у видачі ліцензії. Нинішнього року ФФУ підходитиме до цієї справи з усією серйозністю з огляду на те, що зазначений захід є обов’язковим для всіх членів УЄФА.

Источник: ФФУ

В записи нет меток.

Новости партнеров

Комментарии: