ФФУ опровергает информацию о присвоении 15 млн. гривен бюджетных средств

У п`ятницю електронні ЗМІ поширили інформацію, що у Києві викриті посадові особи Всеукраїнської громадської організації “Федерація футболу інвалідів-ампутантів України”. Про це мова йде на сайті Обком. Торік “благодійники”, під приводом надання допомоги інвалідам-спортсменам, через підставні фірми одержали і привласнили бюджетні засоби в сумі 15 млн. гривень.

Порушено кримінальну справу по ознаках злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (присвоєння, розтрата майна або заволодіння їми шляхом зловживання службовим становищем) і ч. 2 ст. 366 (службова підробка ) КК України.

У той же час прес-служба Федерації футболу України оприлюднила прес-реліз, в якому зазначається, що вони не мають жодного відношення до “Федерацію футболу інвалідів-ампутантів України”.

“Прес-служба Федерації футболу України офіційно спростовує інформацію, що з’явилася сьогодні у деяких електронних ЗМІ, щодо привласнення 15 млн. гривень бюджетних коштів посадовцями федерації футболу, відносно яких порушено кримінальну справу. Національна федерація футболу за свою історію ніколи не отримувала і нікому не передавала такої суми. Всеукраїнська громадська організація „Федерація футболу інвалідів-ампутантів України”, згадувана в інформації, не входить і не ототожнюється з Асоціацією футболу інвалідів України. До того ж ця громадська організація не є колективним членом Федерації футболу України, а діє як самостійна юридична особа”, – йдеться в заяви ФФУ.

Источник: champion.com.ua

В записи нет меток.

Новости партнеров

Комментарии: