ПФЛ оштрафовала \”Шахтер\” за файер-шоу, а \”Карпаты\” за отсутствие разметки

ПФЛ Украины   Непроведення матчу 13-го туру „Карпати” (Львів) – „Арсенал” (Київ) було головною темою засідання Бюро, для участі в засідання було викликано арбітра матчу Ігоря Подушкіна, який висловив своє бачення щодо причин цього інциденту. За його словами, незважаючи на те, що стадіон не мав кольорової розмітки на випадок снігопаду, ситуація була визнана як форс-мажорна у зв’язку з несприятливими погодними умовами. Членами Бюро ПФЛ було прийнято рішення зобов’язати ФК „Карпати” сплатити обов\’язковий грошовий внесок у сумі 500 у.о. за ненаданням команді гостей поля для тренування, на якому повинен був відбутися матч. Відсутність кольорової розмітки „обійшлося” львівському клубу в 1000 у.о.
   Складні погодні умови завадили проведенню матчу 13-го туру першості турніру дублерів „Металіст” (Харків) – „Ворскла” (Полтава). На момент початку матчу поле знаходилось в незадовільному стані. Така необачність ФК „Металіст” була „оцінена” Бюро ПФЛ у 400 у.о. та зарахуванням технічної поразки.
   Неадекватна поведінка вболівальників і на цей раз не пройшла повз увагу членів Бюро. Під час матчу 12-го туру чемпіонату „Сталь” (Алчевськ) – Чорноморець (Одеса) з трибун стадіону було кинуто пластикову пляшку з водою. Ця витівка шанувальників спустошила гаманець хазяїв поля на 500 у.о.
   Слід звернути увагу на випадок під час матчу 12-го туру „Шахтар” (Донецьк) – „Карпати” (Львів), коли вболівальники донецької команди запалили 26 фаєрів. Постфактум донецьким клубом було направлено пояснювального листа щодо забезпечення безпеки під час цієї акції, але ,спираючись на норми регламенту та вимогу УЄФА та ФІФА щодо організації безпеки глядачів, члени Бюро прийняли рішення зобов’язати ФК „Шахтар” сплатити обов\’язковий грошовий внесок у сумі 3000 у.о.

Источник: Пресс-служба ПФЛ Украины

Новости партнеров

Комментарии: