Сборная Украины (U-18) к квалификации ЕВРО-2008 будет готовиться в Донецке

Міжнародний турнір Slovakia Cup, на якому збірна України (U-18) під керівництвом Олександра Лисенка фінішувала четвертою, став черговим етапом підготовки наших юніорів до кваліфікації Євро-2008.

Підстави для роздумів
«Цей турнір надав тренерам підстави для роздумів та вдосконалення гри, адже нашими суперниками були дуже сильні команди, – розповідає Лисенко. – В чотирьох проведених матчах ми перевірили в дії чимало нових гравців, адже до Словаччини збірна вирушала експериментальним складом. З різних причин не вдалося задіяти одразу шістьох основник виконавців. Але й з 18 футболістами в обоймі нам вдавалося чинити гідний опір опонентам».

Бажання працювати
У групі наші хлопці грали на рівних із золотим та срібним призерами минулорічної першості Європи серед 17-річних – збірними Росії та Чехії. «Програючи по ходу обох цих зустрічей, хлопці зробили усе, аби виправити ситуацію, – зазначає Лисенко. – Так, у стартовому поєдинку росіяни ще до перерви вели в рахунку – 2:0, та ми звели його до нічиєї. Гідно виглядала команда й у других таймах з чехами (хоча й поступилися – 0:2) та угорцями». Перемігши останніх – 4:1, наші земляки посіли друге місце в групі, і в поєдинку за «бронзу» поступилися хорватам – 1:2.

Сила суперників
«Далися взнаки проблеми зі складом, – продовжує наставник. – Під час гри з хорватами через травми та дискваліфікації узагалі залишилися з трьома резервними гравцями. Проте головною причиною не зовсім вдалого виступу я вважаю клас наших суперників. Всі команди, що змагалися на турнірі, вирізнялися атлетизмом та солідною антропометрією, за рахунок чого в багатьох епізодах переважали нас. Втім, ми все одно здобули корисний досвід».

На збори до Донецька
Втім, на Slovakia Cup тренери збірної, основа якої їм відома, за великим рахунком знайомився з новими кандидатами. «Без належного резерву досягти успіху в будь-якому турнірі неможливо. Над цим переважно й працюємо. Напередодні старту у відборі до Євро-2008 ми ще встигнемо як слід перевірити новачків. З 28 травня по 6 червня проведемо збір у Донецьку, а потім вирушимо на товариську гру до Швейцарії», – поділився планами на майбутнє наставник наших юніорів.

Через Молдову до Чехії
Нагадаємо, що кваліфікація до Євро-2008 почнеться для команди Лисенка в Молдові, де в 11-й групі разом із господарями, збірними Шотландії та Азербайджану вона проведе турнір в одне коло. Далі, в еліт-раунді відбірної кампанії, буде утворено сім квартетів, переможці яких потраплять до фінальної стадії чемпіонату, що пройде в Чехії.

Источник: ФФУ

Новости партнеров

Комментарии: