Алексей МИХАЙЛИЧЕНКО: \”Ещё не всё потеряно\”Головний тренер молодіжної збірної України Олексій Михайличенко після поразки від турків заявив, що його команда не продемонструвала й половини своїх можливостей. «Дуже прикрий результат, − визнав наставник. − Ми програли Туреччині обидва матчі, а це ж бо наш головний суперник. Проте, складати зброю не збираємося. Намагатимемося взяти максимум у наступних матчах, і, цілком імовірно, ще поборемося за перше місце в групі».

 

Прихований потенціал

«Переконаний, потенціал нинішньої молодіжної збірної України набагато вищий, ніж ми побачили сьогодні, − зауважив Михайличенко. − Однак показати свої найкращі риси хлопцям не вдалося. На жаль, мушу визнати, що наша команда не виглядала як та, що не може бути переможена. Хлопцям бракувало швидкості, мобільності, якісної роботи з м’ячем».

 

Хвороба українського футболу

«Вважаю, що невтішний для нас результат можна пояснити давньою хворобою українського футболу − коли в принципі рівний поєдинок програється через кілька дитячих помилок. Ось і цього разу: півтора тайми до захисту не було майже жодних претензій, а потім − один провал і все пропало. Стосовно атакувальних дій, то попереду в нас взагалі нічого не виходило. Розумію, що через велику кількість травмованих гравців порушились деякі ігрові зв’язки. Та хіба ці зміни були настільки кардинальні?..»

 

Без варіантів посилення атаки

Хоча Олексій Михайличенко й не став виправдовувати поразку страшенними кадровими втратами, та не міг не погодитися, що за наявності кількох провідних виконавців підсумок двобою в Стамбулі, вірогідно, був би іншим. «Так, якби ми розраховували в атаці на Фоміна, Лисенка чи Гладкого, все могло скластися по-іншому. Хоча Антонов дуже старався, проте у нього багато чого не виходило. А Прийомов останнім часом виступає здебільшого в якості півзахисника. Одним словом, у нас не було маневру для посилення лінії нападу».

 

Забути про поразки

«Щож, тепер треба забувати про невдачі і з максимальною концентрацією готуватися до подальших матчів. Ще не все втрачено. Необхідно брати всі можливі очки, а потім вже прорахуємо наші шанси потрапити до плей-офф кваліфікації. Чи допоможуть на фініші відбірного турніру Євро-2009 Чигринський та Гладкий? Навряд чи. Ми дуже раді, що вони завоювали місце в національній збірній, котра вирішує власні завдання. Напевно, їм буде краще і надалі набиратися досвіду в головній команді країни», − резюмував наставник «молодіжки».

Источник: ФФУ

Новости партнеров

Комментарии: