Чемпионат Украины. Высшая лига. 25-й тур. \”Карпаты\” – \”Ворскла\”. Бракованный футбол


\”Карпати\” – \”Ворскла\” 1:2

Ух. Комусь додому пощастило дійти цілим, а комусь добряче дісталося по голові від гумового кийка. Десь у середині другого тайму, коли «Карпати» намагалися атакувати, а «Ворскла» забила другий гол, львівські фанати вирішили трохи побуянити і відриваючи стільці почали викидувати їх на бігові доріжки. Заспокоювати їх прийшли загони «беркутів-космонавтів». Лупили по чому не шкода, зачищаючи сектори. Футбол знову окропився кров’ю.

Виламування стільців стало логічним продовженням свисту усіх трибун. Їм не подобалася гра «Карпат». Зрештою, наврят чи комусь вона взагалі подобалася. За винятком голу, який «зелено-білі» організували за кілька хвилин до фінального свистка, і згадати-то й нічого. Хоча, вартує уваги епізод з Сергієм Лащенковим, який на думку самих львів’ян, заслуговував на червону картку. Арбітр обмежився попередженням. Взагалі, гра була бойовою, і подекуди навіть грубою. Невиправданими були зіткнення у центрі поля з боку гравців обох команд. Невиправдано Кірільчик врізався у Долганського на останніх хвилинах. «Карпати» не хотіли програвати, але організувати щось небезпечне не могли. Доводилося, видряпувати м’ячі з ніг суперника, як правило, зі свистками судді. Трибунам не подобалися і дії судді, на їхню думку лояльного до «Ворскли». На прес-конференції з’явилися і певні таємничі списки, з обраними командами. Словом, зараз важко щось стверджувати зі 100%-ою впевненістю. Але що б не витало навколо стадіону «Україна», які б списки не існували – це не виправдовує дії команди.

Вже з дебютних хвилин було помітно, що «Карпати» грають розосереджено, постійно помиляються і все валиться з їхніх ніх. Стільки браку вже давно бачити не доводилося. А от «Ворскла» дуже впевнено захищалася і перекривала всі входи до своїх воріт. Видовищним перший тайм не вийшов, м’яч тримався у центрі поля. Помилялися обидві команди, причому помилялися грубо, наче діти. Відповідно, ударів чи навіть натяків на якусь небезпеку біля воріт особливо і не було. «Ворскла» забила дуже просто, завдяки провалу у центрі оборони. Кравченко отримав точну передачу і спокійно перекинув Мартищука. Захисник кинувся рятувати ситуацію, але торкнувся м’яча вже у сітці власних воріт.

Не пішла гра в ударної сили «Карпат» – Худоб’як і Кожанов на флангах виглядали дуже блідо. Мабуть, албанцям з Полтави – Даллку та Цуррі, Микола Павлов добре пояснив, звідки можна чекати клопотів. Не впоравшись зі своїм завданням, обидвох карпатівських вінгерів невдовзі замінили. Але і Зеньов не зміг пройти насичений полтавський захист, і Кополовець мав дуже мало часу.

Поки «Карпати» продовжували самі ламати те, що будували, Янузі, який вийшов на заміну, спокійно втік від львівських захисників і пробив під опорну ногу Мартищука. Микола Павлов повторив свої кульбіти з минулого матчу і знову перетворився на щасливу дитину, якій подарували велосипед. Гра, по суті, була вже зроблена.

Заграли «Карпати» після того, як сквитали одного гола – цікавий розіграш штрафного закінчився потужним ударом Васі Кобіна. До кінця залишалося 4 доданих хвилини, але в «Карпатах» не знайшлося свого Луки Тоні, який зміг би за стільки часу забити «Ворсклі» 2 голи…
 

Источник: UA-Футбол

Новости партнеров

Комментарии: