Пляжный футбол. Отбор ЧМ-2008. 1/4 финала. Сборная Украины разгромлена итальянцами

У п’ятницю, 16 травня, у Бенідормі відбувся чвертьфінальний матч між командами України та Італії за право виходу до світової першості з пляжного футболу, фінальний турнір якої відбудеться у Марселі в липні цього року. На жаль, «синьо-жовті» поступилися супернику з розгромним рахунком − 3:8.

На п’ятій хвилині матчу, скориставшись помилкою оборони українців, Паскуалі відкрив рахунок. Проте через хвилину підопічні Віталія Шишова завдяки влучному удару капітана команди Олександра Пилипенка зрівняли рахунок. До кінця першого періоду ще два результативні «постріли» завдав Сергій Боженко. Але другий період цілком залишився за апеннинцями, які ще чотири рази засмутили голкіпера «синьо-жовтих» Віталія Сидоренка. А в заключній 12-хвилинці італійці остаточно вирішили долю зустрічі, три рази засмутивши Володимира Гладченка, який вийшов на заміну.