Киевский “Арсенал” сыграл вничью с сербами

„Арсенал-Київ” зіграв перший контрольний матч із командою „Войводіна” (Сербія і Чорногорія) в рамках другого навчально-тренувального збору, що триває в турецькому містечку Сіде, iнформує офiцiйний сайт клубу. Матч закiнчився з рахунком 1:1. Підопічні В’ячеслава Грозного першими відкрили рахунок. Відзначився Піріч, який реалізував пенальті. Потім був гол у відповідь – мертвий м’яч у верхній кут воріт. Перший тайм так і закінчився нічиєю. Більше голів зафіксовано не було. Головний тренер „Арсеналу” наголосив: „Головне, що моя команда створює гольові нагоди. У сьогоднішньому матчі могли відзначитися Першин, Розгон, який влучив у штангу, Кутарба, який поцілив у перекладину, був момент у Сачка. Вцілому команда працює у трьохразовому тренувальному режимі в додаток одне теоретичне заняття. Ніхто не скиглить і всі працюють з належною самовіддачею.”

Арсенал – Войводіна (Сербія і Чорногорія) 1:1

Гол у “Арсенала”: Піріч (п.)

Список гравців, які були задіяні у сьогоднішньому матчі: Шуховцев, Першин, Шекіладзе, Піріч, Харьковщенко, Наконечний, Нагорняк, Бабіч, Окодува, Іванов, Кутарба, Кардаш, Сачко, Добрецов і Розгон.

Травмовані: Омелянчук, Скоба, Чаладзе, Сілагадзе.

У розташування „Арсеналу” прибув півзахисник Булатов із російського клубу „Крилья Совєтов” (Самара), що на даний момент є вільним агентом.

Источник: ФК Арсенал Киев

Новости партнеров

Комментарии: