Рикошет на користь румун

Львівські “Карпати”, перебувають нині на тренувальному зборі в турецькому містечку Кіріш, що неподалік Антальї і у понеділок, 9 лютого, провели чергову контрольну гру на цьому етапі підготовки.

Як повідомив прес-службі клубу по телефону головний тренер ФК “Карпати” Мирон Маркевич, суперником львівської команди вперше в її історії став вищоліговий румунський клуб “Бакеу”. Гра виявилась бойовою, і обидві команди продемонстрували досить таки змістовний, як на цей період часу, футбол. Впродовж гри “Карпати” створили ряд гольових моментів, проте завдяки впевненій грі на останньому рубежі воротаря румун, м’яч після ударів Руслана Платона (двічі), Олександра Ґолбана та Ігоря Йовічевіча так і не пересік лінію воріт суперника львівського клубу. Натомість за п’ять хвилин до кінця поєдинку одна з нечисленних контратак “Бакеу” завершилась прикрим рикошетом від захисника Юрія Беня і румунам вдалося провести єдиний гол у цій грі. Тож, перемога “Бакеу” – 1:0. Не зважаючи на поразку, наставники “Карпат” залишилися задоволеними змістом дій своїх підопічних. Склад “Карпат” у цій грі: Тлумак, Беньо, Тимчишин, Сахно, Распопов, Назаров (Йовічевіч, 46), Хома, Мізін, Ковальчук, Ґолбан, Кабанов (Платон, 46). Через підвищену температуру у гір не брав участі захисник Бровченко. Щодо подальших спарингів, то на 12 лютого запланована гра проти одного з кращих корейських клубів “Інчонг”. Зауважимо, що у цій зустрічі не гратимуть молдавські легіонери “Карпат” Ґолбан та Ковальчук, які наступного після гри дня вирушили до табору національної збірної.

Матеріал підготовлений особистим корреспондентом -=ПРО ФУТБОЛа=- у Львові Віктором Мельським