Сборная Украины U-18: в Ирландию проверенным составом

У неділю, 17 серпня, юніорська збірна України (U-18) вирушила  до Дубліна, де в понеділок стартує представницький міжнародний турнір. Під час змагань, що пройдуть за коловою системою, підопічні Юрія Мороза зіграють з іспанськими, ірландськими та португальськими однолітками.

Шістка динамівців

Нагадаємо, що наша команда на правах господаря виступатиме у фінальній частині Євро-2009 (U-19), яка пройде в Донецьку та Маріуполі. У списку виконавців, викликаних на збір, значаться 18 прізвищ, у тому числі шість представників київського «Динамо» та п’ять − донецького «Шахтаря». Кістяк складають футболісти 1990 року народження, які у минулому травні захищали честь країни на континентальній першості для 17-річних.

Жодного новачка

До Ірландії, як і чотири місяці тому до Словаччини, не полетіло жодного новачка. Навіть ретельно стежачи за вітчизняною молоддю, тренерський штаб збірної поки не бачить хлопців, які б склали належну конкуренцію футболістам, що вже давно потрапили «на олівець». «Тоді як досвідченні гравці продовжують залишатися на видноті, прогресуючи як в технічному, так і в тактичному плані», − зауважує Мороз.

Склад збірної України

Воротарі: В’ячеслав Базилевич («Шахтар» Донецьк), Богдан Пацюк («Зоря» Луганськ);

Захисники: Максим Білий, Костянтин Вознюк, Максим Максименко (усі − «Шахтар» Донецьк), Дмитро Кушніров, Темур Парцванія, Олександр Стеценко (обидва − «Динамо» Київ), Віталій Момот («Ворскла» Полтава);

Півзахисники: Віталій Віценець («Шахтар» Донецьк), Денис Гармаш («Динамо» Київ), Павло Гордійчук («Карпати» Львів), Артур Карноза («Дніпро» Дніпропетровськ), Сергій Рибалка («Арсенал» Харків);

Нападники: Віталій Каверін («Дніпро» Дніпропетровськ), Дмитро Коркішко, Євген Морозенко, Сергій Шевчук (усі − «Динамо» Київ).

Міжнародний турнір 4-Nation (U-18)

18 серпня. Іспанія − Україна, Ірландія − Португалія

19 серпня. Ірландія − Україна, Португалія − Іспанія

21 серпня. Україна − Португалія, Ірландія − Іспанія

 

Источник: Официальный сайт ФФУ

Новости партнеров

Комментарии: