Українці за кордоном: як футболісти знаходять спосіб допомогти ЗСУ

«Війна суттєво змінила життя кожного українця». Ця фраза, напевно, вже ніколи не втратить актуальність. Саме боротьба за незалежність та за право жити по-своєму справді об’єднала народ, хай які негаразди не були між людьми до цього. Сьогоднішня ситуація вплинула на кожного, і, можливо, не залишилось вже тих, хто ніяким чином не приклав зусиль для спільної перемоги.

Хтось, як наші герої-захисники, виконують найважчі завдання на фронті. Хтось працює у поті чола, аби утримувати економіку країни та мати ресурси для фінансової підтримки ЗСУ. Хтось активно бере участь у гуманітарній допомозі. А хтось знаходить нові місця працевлаштування, щоб бути корисним у сфері своїх професійних навичок.

Не винятком є і футболісти, які ще донедавна виступали в українському чемпіонаті. Робота за кордоном – один із найефективніших способів продовжити ігрову кар’єру. За останні півтора місяці довелось спостерігати за багатьма випадками, коли футболісти відправлялись у іноземні ліги, а внаслідок цього приймали активну участь у різних заходах, організованих спеціальними фондами.

Владислав Кочергін. Фото BF

Наприклад, колишній лідер «Зорі» Владислав Кочергін перебрався в стан польського «Ракува», де вже встиг дебютувати декілька днів тому. Робота в Польщі взагалі вирішила проблеми багатьох гравців УПЛ. Це стосується навіть легіонерів.

Кендзера ш Вербич. Фото Футбол24

Черговий приклад – динамівці Кендзера та Вербич, яких столичний клуб відправив в оренди до місцевих команд. Обоє, до речі, прийняли участь у благодійному товариському поєдинку «біло-синіх» із «Легією», де також виступали зірки українського шоу-бізнесу. Усі виручені кошти були відправлені на рахунок посольства України у Варшаві.

Не слід забувати і про Євгена Коноплянку – екс-гравець національної збірної відправився у Екстракласу ще до введення воєнного стану, а зараз вихованець дніпровського футболу активно розповсюджує правду у своїх соціальних мережах.

Новости партнеров

Комментарии: